• FILM I FOTOGRAFIA
  FILM I FOTOGRAFIA Tworzymy wasze wspomnienia
 • FILM I FOTOGRAFIA
  FILM I FOTOGRAFIA Tworzymy wasze wspomnienia
 • FILM I FOTOGRAFIA
  FILM I FOTOGRAFIA Tworzymy wasze wspomnienia
 • FILM I FOTOGRAFIA
  FILM I FOTOGRAFIA Tworzymy wasze wspomnienia

Cennik

WIDEOFILMOWANIE Ślub + Wesele


Pakiet HD 1800 zł
Pakiet posiada efektowny wstęp, zdjęcia z dzieciństwa, plener, przejścia, efekty w trakcie filmu oraz zakończenie - skrót z całego wesela, zapewniamy wysoką jakość, film jest nagrywany w rozdzielczości Full HD, a dźwięk z dodatkowego mikrofonu bezprzewodowego umieszczonego przy ubraniu Pana Młodego. Długość filmu to 190 minut. W zestawie znajduje się 2 komplety płyt Blu-ray oraz 3 komplety płyt DVD. Film w jakości Full HD można również otrzymać na pendrive. Wszystkie płyty oraz okładki posiadają indywidualny nadruk (zdjęcia).

Pakiet FAST HD 1800 zł
Pakiet jest przeznaczony osób które nie chcą oglądać długiego filmu z wesela. Film składa się z teledysków i najważniejszych momentów z uroczystości, jego długość nie przekracza 90 minut. W zestawie znajduje się 2 komplety płyt Blu-ray oraz 3 komplety płyt DVD. Film w jakości Full HD można również otrzymać na karcie SD. Wszystkie płyty oraz okładki posiadają indywidualny nadruk (zdjęcia).

Pakiet TOP 3200 zł (DSLR)
Jest to najwyższy pakiet w naszej ofercie można powiedzieć z górnej półki, dwie pełno klatkowe lustrzanki Nikon, dwóch doświadczonych operatorów, to dużo większa dynamika ujęć, więcej planów i detal. W połączeniu z ujęciami ze slidekamery sprawi iż otrzymujemy niesamowity efekt kinowy. Nie zapominamy również o dźwięku umieszczając dodatkowe mikrofony i rejestrator, oraz o dodatkowym oświetleniu sali weselnej. Długość filmu ustalana jest indywidualnie. W zestawie znajduje się 2 komplety płyt Blu-ray oraz 3 komplety płyt DVD, oraz pendrive. Wszystkie płyty oraz okładki posiadają indywidualny nadruk (zdjęcia).

Dron od 600 zł
Oferujemy Państwu wzbogacenie pamiątki ślubnej poprzez filmowanie z drona czy chociażby zdjęcie z powietrza wszystkich, zgromadzonych Gości. Zapewne pojawi się pytanie - ile kosztuje dron na weselu? Odpowiedź nie jest jednoznaczna - zależy czy filmujemy z powietrza jedynie miejsce Ślubu (przyjazd Pary Młodej, wyjście z kościoła, życzenia, wspólne zdjęcie) czy też miejsce wesela, czy może film podziękowanie dla rodziców z drona zaczynając od scenariusza aż po realizację i montaż. Niemniej jednak jest to zwykle jedynie ułamek kwoty, którą trzeba dopłacić do pakietu TOP lub HD, Oferujemy nagranie w jakości 4k, zmontowane w unikalny film, pokazujący uroczystość wraz z pięknymi widokami okolicy.

 

 

FOTOGRAFIA

Cena wykonania zdjęć jest uzależniona od państwa oczekiwań. Samo wykonanie zdjęć na ślubie i przyjęciu weselnym oraz zapisanie ich na płycie DVD wynosi od 300 zł.
W następnym przedziale cenowym mamy wykonanie zdjęć na ślubie i przyjęciu weselnym oraz sesję w plenerze. Oprócz zdjęć na płycie DVD Młoda Para otrzymuje również album lub foto książkę ze zdjęciami. Zdjęcia znajdujące się w albumie lub foto książce poddane są obróbce komputerowej.
Cena waha się od 800 zł do 2000 zł w zależności od ilości i wielkości zdjęć lub rozmiaru fotoksiążki.
Można również zamówić albumy dla rodziców.

Czego szukasz ?

Coś nowego…

Oprócz tradycyjnych albumów, posiadamy w swojej ofercie cieszące się wielką popularnością

 

Foto Albumy i Foto Książki.

Wykonujemy:

 • Zdjęcia do wszystkich dokumentów,
  z dojazdem do klienta.
 • Sesje w Studio i Plenerze
 • Wideofilmowanie Śluby – Uroczystości  
 • Teledyski lustrzankami DSLR
 • Zaproszenia okolicznościowe