Fotografia ślubna jest formą zatrzymania w czasie niepowtarzalności, wyjątkowości i ulotności chwili towarzyszącej przyszłym małżonkom podczas ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego. Doskonałym uzupełnieniem reportażu jest sesja plenerowa, której termin, miejsce i koncepcję ustalimy wspólnie. Sesja odbywa się w dniu innym niż ślub – pozwoli to w swobodnej i zrelaksowanej atmosferze uchwycić Waszą radość i miłość oraz puścić wodze fantazji. Możemy sobie pozwolić nie tylko na odrobinę romantyzmu, ale także na trochę szaleństwa i całe mnóstwo luzu. Zdjęcia w plenerze to świetna zabawa a czasem i ciekawa przygoda, której wspomnienia pozostaną z Wami przez wiele lat jako część Waszego albumu ślubnego.

  • Wiem, że każda para ma inne wymagania i fotograficzne potrzeby, dlatego przygotowałem kilka pakietów, które w razie konieczności można dostosować do Waszych życzeń.
  • Wykonujemy również zdjęcia – wydruk fotografii na miejscu jako upominek dla gości czy rodziców.
  • Specjalizujemy się również w fotografii dziecięcej, rodzinnej oraz w fotografii Chrztu Świętego.
  • U nas również wykonają Państwo zdjęcia  do wszystkich dokumentów, dowodów osobistych, prawa jazdy, legitymacji czy paszportu.
  • Pomagamy, wykonujemy zdjęcia do dokumentów z dojazdem do komu klienta.