Film ślubny można zrealizować na wiele sposobów – od suchego reportażu aż po dokument wzbogacony animacjami komputerowymi, które wzmacniają jego siłę i dynamikę. Atrakcyjności reportażowi ślubnemu można nadać na kilka sposobów, jednym z nich są teledyski, będące swego rodzaju skrótami z najważniejszych momentów uchwyconych przez operatora kamery, innym – są etiudy z pleneru oraz nastrojowa lub energiczna muzyka. Nasza oferta przeznaczona jest dla Młodych Par, które chcą aby ich film był wyjątkowy, niekonwencjonalny, z wyczuciem nastroju, klimatu, z efektami specjalnymi, film który można oglądać wiele razy. Czołówkę , zakończenie oraz podkłady muzyczne zawsze wybiera Młoda Para. Jestem otwarty na wszelkie pomysły i sugestie.

  • Wstęp – czołówka i prezentacja wybranych zdjęć Panny Młodej i Pana Młodego od czasów dzieciństwa do teraźniejszości, następnie wprowadzenie do filmu.
  • Przygotowania pary młodej – w domu Pana Młodego i Pani Młodej
  • Błogosławieństwo – uwiecznienie momentu błogosławieństwa Pary Młodej przez rodziców.
  • Ceremonię ślubną – przyjazd Młodych do kościoła, przebieg Mszy Świętej, składanie życzeń przed kościołem
  • Zabawa na sali weselnej – powitanie Młodych chlebem i solą, toast za Nowożeńców, pierwszy taniec, radosną zabawę zgromadzonych na sali, zabawy weselne, oczepiny, podziękowania dla rodziców.
  • Teledysk podsumowujący – niezapomniane, najważniejsze chwile z całego wesela, wzbogacone o efekty specjalne.

Wykonujemy również  kilkominutowe dodatkowe teledyski zarówno przed jak i po weselu, takie jak podziękowania dla rodziców, sesje plenerowe, teledyski muzyczne.

Film może być zrealizowany wg Waszego pomysłu. Jeżeli takiego nie macie, zdajcie się na nas. Teledysk wręczany jest rodzicom na osobnej płycie, lub puszczany na ekranie podczas wesela.