WIDEOFILMOWANIE Ślub + Wesele

 

Pakiet HD 2500 zł
Pakiet posiada efektowny wstęp, może zawierać zdjęcia z dzieciństwa, teledysk plenerowy, przejścia, efekty w trakcie filmu oraz zakończenie – skrót z całego wesela. Zapewniamy wysoką jakość, film jest nagrywany w rozdzielczości Full HD, a dźwięk z dodatkowego mikrofonu bezprzewodowego. W zestawie znajduje się 2 dwa pendrive oraz 3 komplety płyt DVD. Film w jakości Full HD można również otrzymać na płytach Blu-ray. Wszystkie płyty oraz okładki posiadają indywidualny nadruk.

 

Pakiet TOP 3600 zł (DSLR)
Jest to jeden z najwyższych pakietów w naszej ofercie można powiedzieć z górnej półki, dwie pełno klatkowe lustrzanki DSLR, dwóch doświadczonych operatorów, to dużo większa dynamika ujęć, więcej planów i detal. W połączeniu z profesjonalnym montażem oraz koloryzacją  oraz sprawi iż otrzymujemy niesamowity efekt końcowy. Nie zapominamy również o dźwięku umieszczając dodatkowe mikrofony, oraz o dodatkowym oświetleniu sali weselnej. Długość filmu ustalana jest indywidualnie. Film podobnie jak w poprzednich pakietach zawiera wstęp, zdjęcia z dzieciństwa, teledyski w trakcie filmu oraz zakończenie – skrót z całego wesela. W zestawie znajduje się 2 pendrive, 3 komplety płyt DVD, oraz komplet płyt Blu-ray. Wszystkie płyty oraz okładki posiadają indywidualny nadruk.

 

Pakiet MAX 4600 zł (DSLR)
Jest to najnowszy i najlepszy pakiet w naszej ofercie w którym otrzymują Państwo dwa zmontowane filmy: długi ze wszystkimi szczegółami z uroczystości podobnie jak w pakiecie TOP, oraz krótki w formie teledysków w którym pokazujemy najważniejsze momenty – świetny materiał do przesłania rodzinie czy znajomym.

Dron od 600 zł
Oferujemy Państwu wzbogacenie pamiątki ślubnej poprzez filmowanie z drona czy chociażby zdjęcie z powietrza wszystkich, zgromadzonych Gości. Zapewne pojawi się pytanie – ile kosztuje dron na weselu? Odpowiedź nie jest jednoznaczna – zależy czy filmujemy z powietrza jedynie miejsce Ślubu (przyjazd Pary Młodej, wyjście z kościoła, życzenia, wspólne zdjęcie) czy też miejsce wesela, czy może film podziękowanie dla rodziców z drona zaczynając od scenariusza aż po realizację i montaż. Niemniej jednak jest to zwykle jedynie ułamek kwoty, którą trzeba dopłacić do pakietu. Wybierając jednocześnie zdjęcia oraz film w pakiecie TOP lub MAX mogą Państwo nie ponosić żadnych kosztów za filmowanie z drona.  Oferujemy nagranie w jakości 4k, zmontowane w unikalny film, pokazujący uroczystość wraz z pięknymi widokami okolicy.

FOTOGRAFIA

Cena wykonania zdjęć jest uzależniona od państwa oczekiwań. Samo wykonanie zdjęć na ślubie i przyjęciu weselnym ich obróbka i retusz oraz zapisanie na pendrive lub płytach DVD zaczyna się od 1500 zł.
W następnym przedziale cenowym mamy również sesję w plenerze. Oprócz zdjęć na pendrive lub płytach DVD Młoda Para otrzymuje album lub foto książkę ze zdjęciami.
Cena waha się od 1500 zł do 3000 zł w zależności od wybranego pakietu. Można również zamówić dodatkowe albumy dla rodziców.
Ze względu na szorki zakres usługi fotograficznej zapraszamy do osobistego zapoznania się z naszą ofertą.

CHRZEST, ZDJĘCIA PORTRETOWE, PLENEROWE, BIZNESOWE, ORAZ DO FACEBOOKA

Cena wykonania zdjęć oraz filmowania jest uzależniona od państwa oczekiwań, dlatego zachęcamy do kontaktu oraz osobistego przyjazdu i zapoznania się z naszą ofertą.

ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW  (6szt) 25 zł

U nas wykonasz zdjęcia do najpopularniejszych dokumentów:

 

  • zdjęcie do dowodu osobistego
  • zdjęcie do paszportu
  • zdjęcie do dyplomu
  • zdjęcie do prawa jazdy

 

Zdjęcia w raz z wykonaniem i wywołaniem zrobisz już w 15 minut

Pomagamy, wykonujemy zdjęcia z dojazdem do domu klienta:

  • zdjęcia wykonujemy u klienta, w domu, biurze, z odbiorem na miejscu lub przesyłane pocztą